پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

پیام خوشامدگویی ریاست محترم دانشگاه

 

 

خداوند بزرگ را شاکریم که دگربار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. تقارنِ بهار تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیریم و خاطره شجاعت، فداکاری، ایثارگری‌ها فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم.

با فرا رسیدن ماه مهر، دانشگاهها رنگ و بوی زندگی و طراوت را به خود میگیرند و با عطر وجود دانشجویان و دانشپژوهان معطر میشوند. فرصت را مغتنم دانسته و آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی امیدیه و به ویژه دانشجویان ورودی جدید، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

 اميدوارم در طول سال تحصيلي، دانشجويان عزيز با تكيه بر توانمندي‌ها و استعدادهاي خود، و با استفاده از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي دانشگاه، همراه با اساتيد، مديران، كارشناسان و كاركنان این دانشگاه در محيطي پر نشاط به فعاليت علمي پرداخته و حضور حقيقي و تأثير گذار خود را در عرصه‌هاي علمي و فرهنگي جامعه به اثبات برسانند.

ضمن سپاس از زحمات و تلاش‌های اساتید گرامی و کارکنان محترم دانشگاه، انتظار دارم کلیه عزیزان دو عنصر علم و دینداری را در تمام شئونات تحصیلی و کاری به طور مستمر مورد توجه قرار داده و از درگاه خداوند متعال می‌خواهم سال تحصیلی جدید را برای این مجموعه دانشگاهی، سالی همراه با موفقیتهای چشمگیر در عرصه های علم، فن‌آوری و مهارت آموزی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت قرار دهد.

 

 


5.1.0.0
V5.1.0.0