• ساعت : ۱۳:۲۴:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ 
    /  2
دومین مركز تحقیقاتی دانشگاه آزاد امیدیه سال ۹۸ راه‌اندازی می‌شود

 

 

 

 

 

راه‌اندازی دومین مرکز تحقیقاتی واحد دانشگاهی امیدیه با نام«مرکز تحقیقاتی شیمی نفت»

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: دومین مرکز تحقیقاتی این واحد دانشگاهی با نام«مرکز تحقیقاتی شیمی نفت» در کنار مرکز ازدیاد برداشت نفت راه‌اندازی می‌شود.

حامد محقق‌نیا در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا  درباره اهم برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در سال جاری اظهار کرد : در حوزه پژوهش، با توجه به لزوم ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه‌ها با مراکز صنعتی و تعامل بین دانشگاه و صنعت نفت، این واحد دانشگاهی در نظر دارد دو همایش ملی برگزار کند که نخستین آن با نام همایش ملی مدیریت تولید در شرایط تحریم با رویکرد تولید ملی است که با محورهای نقش مدیریت در شرایط تحریم، تأثیر تحریم‌ها بر تجارت داخلی و خارجی، تحریم‌ها و فرصت‌های بین‌المللی در ارتقای تولید ملی، مدیریت سازمان‌ها و شرکت‌ها در شرایط تحریم و تحریم اقتصادی و فضای کسب و کار و کارآفرینی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه افزود:‌ دومین همایش با نام ملی مهندسی نفت ایران  است که با محورهای ازدیاد برداشت نفت، حفاری و ژئومکانیک، بهره‌برداری، اکتشاف، شبیه‌سازی، ژئوفیزیک و مهندسی مخازن برگزار خواهد شد.

محقق‌نیا گفت: حوزه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با توجه به آزمایشگاه‌های مجهز و پیشرفته موجود در نظر دارد که دومین مرکز تحقیقاتی خود با عنوان «مرکز تحقیقاتی شیمی نفت» را در کنار مرکز ازدیاد برداشت نفت راه‌اندازی کند.

وی بیان کرد: در حوزه آموزش، با توجه به جذب ۱۰ دانشجوی خارجی در سال ۹۷، توسعه زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در بخش‌های مختلف برای بین‌المللی شدن این واحد دانشگاهی در سال ۹۸ و ارائه خدمات آموزشی به کشورهای مسلمان همسایه در راستای اهداف کلان دانشگاه در دستور کار این حوزه قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه عنوان کرد: توسعه برنامه‌ها اعم از کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی و اردوهای تفریحی و برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقات کتابخوانی در این واحد دانشگاهی و استان در دستور کار حوزه فرهنگی قرار گرفته و گسترش فعالیت‌های فرهنگی از اواویت‌های این دانشگاه در سال جدید است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0