• ساعت : ۱۰:۲۴:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
    /  2
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه آماده ورود به مرحله دوم رزمایش مؤمنانه

 

 

 

 

 

در جلسه هماهنگی کمک مؤمنانه واحد امیدیه مطرح شد؛

دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه آماده ورود به مرحله دوم رزمایش مؤمنانه

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اکنون با وجود بیماری کرونا در خدمت هموطنان در سراسر کشور و آماده ورود به مرحله دوم رزمایش مؤمنانه است.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از امیدیه، حامد محقق‌نیا صبح امروز در جلسه مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: در راستای منویات امام خامنه‌ای و ابلاغ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین جلسه با تشکیل کمیته‌ای متشکل از معاونان، مدیران واحد دانشگاهی و سه نفر از خیران و نیکوکاران شهرستان امیدیه برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد امیدیه گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و احیای اسلام به دست رهبر کبیر انقلاب(ره) و همیاری ملت غیور ایران اتفاقاتی در کشور رخ داد و جنگی ناخواسته بر کشور تحمیل شد که مهم‌ترین و سخت‌ترین مقطع در آن دوران بود که با شیوه‌های اسلامی و با درایت حضرت امام خمینی(‌ره‌) به‌راحتی از آن مقطع عبور کردیم.

عبور از تحریم‌ها با درایت رهبری

محقق‌نیا عنوان کرد: اکنون و در این برهه از زمان با وجود تحریم‌ها و فشار اقتصادی که از همه‌طرف به کشور وارد می‌شود، ملت مسلمان و آزاده ما در کنار رهبری ایستاده و باز هم با ارشاد و راهنمایی ایشان بوده که از همه این مشکلات و تحریم‌ها سرافراز بیرون آمده و تمام نقشه‌های شوم دشمن را نقش بر آب کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: ملت ایران در قضیه سیل سال گذشته اعتقاد و التزام خود را به جمهوری اسلامی نشان دادند و دانشگاه آزاد اسلامی نیز هم پای عموم مردم و سایر ارگان‌ها با تشکیل گروه‌های جهادی در مناطق سیل‌زده کمک‌های خیلی بزرگ و درخور هموطنان خود چه از نظر مالی، پزشکی، ماشین آلات و نیروی جهادی به اجرا گذاشت و اکنون با وجود بیماری کرونا نیز در خدمت هموطنان در سراسر کشور است.

اثبات عمق بنیان‌های انقلاب به مردم در دوران کرونا

این استاد دانشگاه عنوان کرد: دوران کرونا و پساکرونا دورانی است که مردم را امیدوار کرده و بنیان‌های انقلاب که بسیار عمیق و قوی هستند را به مردم ثابت کرده و مردم، مشتاق به‌حضور در اینگونه رزمایش‌ها و کمک‌ها هستند به‌همین‌دلیل است که رهبر معظم انقلاب مرحله دوم کمک‌های مؤمنانه را مطرح کردند.

محقق‌نیا گفت: دانشگاه آزاد اسلامی زیر‌ساخت‌های مناسبی برای ارائه خدمات و مشاوره به‌صورت مجازی به‌مردم دارد؛ زیرا در برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین موفق عمل کرده است و امیدواریم در راستای یکپارچه‌سازی ارائه خدمات به اقشار نیازمند و همگام با خیران شهرستان و مؤسسات خیریه و با شناسایی افراد آسیب‌دیده ناشی از ویروس کرونا به ارائه مشاوره و حل بخشی از مشکلات آنان گام بردارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0