• ساعت : ۱۳:۲۰:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ 
    /  4
سردار سلیمانی یكی از دلایل امنیت در منطقه بود

 

 

 

 

 

 

امام‌جمعه امیدیه:

سردار سلیمانی یکی از دلایل امنیت در منطقه بود

 

امام‌جمعه امیدیه گفت:  سردار سلیمانی یکی از دلایل امنیت در منطقه بود و این شهید والامقام نقش اساسی در حمایت از حزب‌الله داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از امیدیه، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی علی‌زاده صبح امروز در مراسم عزاداری و سوگواری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه برگزار شد، اظهار کرد:  حضور سردار سلیمانی در منطقه  تیری بر قلب دشمنان اسلام و افتخاری برای مسلمانان جهان بود و حضور وی در خاورمیانه مایه وحشت  آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

وی اضافه کرد: آمریکای جنایتکار از قدرت و حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه می‌ترسد و ترور و به شهادت رساندن این سردار بزرگوار یک آزمون بوده که قدرت ایران را بسنجند و اینجاست که رهبر معظم انقلاب فرمودند، انتقام سختی برای آمریکا در راه است.

انتقام خون سردار سلیمانی را از آمریکای جنایتکار می‌گیریم

به گفته امام‌جمعه امیدیه، باید قدرت‌مان را به آمریکای جنایتکار و همدستانش نشان دهیم و انتقام خون این سردار شهید را بگیریم.

 

علی‌زاده عنوان کرد:  آمریکایی‌ها به دنبال امنیت در منطقه نیستند، بلکه به دلیل مشکلات اقتصادی کشورشان برای دست یافتن به ذخایر مهم نفتی موجود در کشورهای حوزه خلیج‌فارس و غرب آسیا تلاش می‌کنند و برای رونق بخشیدن به اقتصاد و فروش سلاح‌های خود به‌دنبال  ایجاد تنش و راه‌اندازی جنگ در منطقه هستند.

وی افزود:  ما جنگ‌های زیادی داریم، اما از همه مهم‌تر جنگ رسانه‌ای است که با افکار عمومی مردم بازی می‌کنند و به خیال خودشان مردم و ملت ایران را می‌ترسانند، اما مطمئن باشید که انتقام سختی از آنها خواهیم گرفت و کاری خواهیم کرد که آمریکا از کرده خود پشیمان شود و این وعده خداوند است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0