• ساعت : ۱۱:۱۷:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ 
    /  6
عطرافشانی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه به مناسبت هفته دفاع مقدس

 

 

 

 

 

گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه به مناسبت هفته دفاع مقدس عطرافشانی شد و مسئولان با آرمان‌های رفیع شهدا و امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از امیدیه، ظهر امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی معنوی با حضور حفیظ‌الله تقی‌زاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان امیدیه، حجت‌الاسلام احمد رضایی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه شهرستان امیدیه، تنی چند از بسیجیان و مسئولان شهرستان، هیئت رئیسه، استادان و کارکنان، گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه غبارروبی و عطرافشانی شد.

در این مراسم معنوی که با قرائت زیارت عاشورا همراه بود، شرکت‌کنندگان علاوه بر بزرگداشت خاطره دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا با قرائت فاتحه، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و اهدای شاخه گل، بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهیدان گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.

حامد محقق‌نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ما ملت ایران اسلامی هرچه داریم به برکت خون این شهداست، گفت: امنیتی که اکنون در کشور داریم و زبانزد دیگر ملت‌های منطقه است، مدیون تلاش‌ها و مردانگی این شهداست که با نثار خون خود، این درخت تنومند و پرثمر انقلاب را مستحکم‌تر کردند و استواری و صلابت را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هدیه دادند.

حجت‌الاسلام احمد رضایی نیز با بیان اینکه خون این شهدا امانتی در دستان ماست، اظهار کرد: باید به‌گونه‌ای در مدارس و دانشگاه‌ها رفتار کنیم و یاد و خاطره این شهیدان را گرامی بداریم تا جوانان امروز هم ادامه‌دهندگان راه این شهیدان باشند و عزت و سربلندی کشور را همچنان مانند گذشته در اوج نگه‌دارند.

به گزارش آنا، از دیگر برنامه‌های این مراسم، بازدید از مدرسه ابتدایی دخترانه سما توسط فرمانده سپاه و هیئت همراه بود که با اهدای گل و هدیه به دانش‌آموزان مدرسه، آغاز سال تحصیلی را به این نونهالان تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای آنها را در همه زمینه‌ها خواستار شدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0