• ساعت : ۹:۵۶:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ 
فعالیت سومین مدرسه سما در شهرستان امیدیه

 

 

 

 

 

 

سومین مدرسه‌ سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از امیدیه، مراسم افتتاح سومین مدرسه‌ سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه صبح امروز در محل دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس، معاونان، کارکنان و اولیای دانش‌آموزان برگزار شد.

حامد محقق‌نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با بیان خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام شده در حوزه مدارس سما گفت: تقارن افتتاح این مدرسه با هفته دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این مدرسه منشأ برکات و خیرات فراوان باشد.

وی افزود: براساس تجربیاتی که در مدارس قبلی سما در دانشگاه آزاد اسلامی امیدیه به دست آمده‌، به همت معاونت آموزشکده سما، کارکنان آن آموزشکده و مطالعاتی که بر روی این مدارس انجام گرفت این مدارس را در سطح شهرستان امیدیه توسعه دادیم.

بهمن فاضلی معاون آموزشکده سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در ادامه این مراسم بیان کرد: بی‌تردید بهروزی یک ملت در سایه خرد و علم است و علم چیزی جز انباشت تجربیات و خرد نیست و ما برای آینده  ایران باید در مدارس تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: قبل از افتتاح این مدرسه دو مدرسه سمای دیگر در مقطع دبستان و دبیرستان پسرانه  فعالیت داشت و این سومین مدرسه سمای این واحد دانشگاهی است که در مقطع پیش‌دبستان و دبستان دخترانه از امروز آغاز به کار می‌کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0