• ساعت : ۹:۶:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ 
    /  3
تجدید میثاق مسئولان با شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه

 

 

 

 

 

به‌مناسبت آغاز هفته دولت صورت گرفت؛

تجدید میثاق مسئولان با شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه

مسئولان شهرستان امیدیه به‌مناسبت آغاز هفته دولت با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از امیدیه، سیدمهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه به همراه سیدحفیظ‌الله بهور سرپرست بخشداری مرکزی و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی شهرستان امیدیه صبح امروز در نخستین روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه، هفته دولت را با تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس آغاز کردند.

فرماندار امیدیه اظهار کرد: همه ما توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور اسلامی ایران را مدیون خون این شهیدان و مقاومت مردم این مرز و بوم هستیم و همواره خود را وامدار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس می‌دانیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه نیز در این مراسم بیان کرد: هفته نخست شهریور ماه که با نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر مزین و هفته دولت نامگذاری شده، فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت‌رسانی بی‌منت و خالصانه به مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

حامد محقق‌نیا افزود:‌ بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال رونق تولید نامگذاری شده است،  تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل‌ پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری با محور شعار امسال گام بردارند.

به گزارش آنا، شرکت‌کنندگان در این مراسم با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و با قرائت فاتحه علاوه بر ادای احترام به روح بلند شهدای گمنام دانشگاه امیدیه به سمت گلزار شهدای شهرستان حرکت کرده و با اهدای گل و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0