• ساعت : ۸:۳۷:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ 
پیام دكتر حامد محقق نیا به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونی15 خرداد

 

 

 

 

 

 

دکتر حامد محقق نیا با صدور پيامي فرا رسيدن سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) را تسليت گفت و ياد و نام شهداي قيام خونين 15 خرداد سال 1342 را گرامي داشت.

 

بسمه تعالی


14خرداد روز وصال عاشق بی قرار به یگانه معبودش، روز ماتم ملتی در سوگ جانگداز فراق محبوب خود، روز وداع ملتی با مقتدای خویش است. روزی که سراسر ایران اسلامی سیه پوش شد  و شیون مردان و زنان در هر کوی وبرزنی در این مصیبت عظیم جاری گشت.
روح ا... خمینی تفسیری از اخلاص، شجاعت و عظمت بود، مهمترین و بارزترین امری که این مرد خداجو در طول حیات پربرکت خویش موفق به انجام آن گردید، بی تردید براندازی حکومت طاغوت و تشکیل حکومت اسلامی بود

15خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتی دارد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت  سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل(ره)؛ قیام خونین ۱۵ خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، را گرامی داشته، انشاءا... با پاسداری از آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری  و اجرای برنامه های مدبرانه دولت  در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نمائیم.

 

                                                                          حامد محقق نیا

                                                           رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0