پورتال معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه
يکشنبه, 7 شهريور 1395

صفحه اصلی

منوی آموزشی
معرفی حوزه معاونت آموزشی

   


معاونت آموزش شامل بخش‌های اداره خدمات آموزش و امتحانات و یک بخش بایگانی است که وظیفه آن نظارت بر حسن اجرای ادارات تابعه می باشد همچنین کارگزینی هیات علمی نیز زیر نظر معاونت آموزش فعالیت می‌نماید.  وظیفه اداره آموزش تشکیل پرونده دانشجویان جدیدالورود، صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای قسمتهای مختلف بر اساس بخشنامه های سازمان مرکزی، تایید فرمهای آزمونهای مختلف ، کنترل انتخاب واحد دانشجویان، صدور احکام مرخصی ، صدور گواهی‌ها با معدل و تعداد واحد ، رفع اشکالات کارنامه ها، و از همه مهمتر بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان و تشکیل شورای آموزشی و کمیسیون موارد خاص ، معرفی دانشجویان میهمان ماده 55 ، معرفی دانشجویان میهمان پس از دریافت مجوز حوزه معاونت دانشجویی ، معرفی دانشجویان انتقالی و پیگیری در خصوص دریافت پرونده آنان و ثبت وضعیت تحصیلی دانشجویان و معرفی دانشجویان ممتاز و رتبه دار به سازمان مرکزی دانشگاه ، صدور احکام اخراج و انصراف و ..... می باشد .

وظیفه اداره امتحانات نظارت بر ثبت نمرات و کنترل کارنامه فارغ التحصیلان و دانشجویان میهمان از نظر نمرات ثبت نشده ترمهای مشروطی رعایت پیشنیاز ، چک لیستها و فرمهای مربوط را به عهده دارد.

همچنین برقراری امنیت کامل در برگزاری امتحانات ، کنترل برنامه امتحانی و نحوه برگزاری امتحانات و نظارت بر حسن اجرای آن و عوامل اجرایی ، پیگیری در خصوص نحوه تکثیر سوالات امتحانی و غیره می باشد. علاوه بر آن کلیه درخواستهای تجدید نظر اوراق امتحانی و در نهایت بررسی درخواست و تکثیر نمره بر عهده این اداره می‌باشدDOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7

فوم بتن

بتن سبک

بتن کفی

علوم کامپوتر

پرستاری

طب سنتی

دارو

اورژانس

علم و فرهنگ

بهبود

دکتر بیمار

تشخیص

مرگ و میر

علوم پزشکی

دانش محور

کار زندگی

علم روز

دارو درمان

خدمت سربازی

سرباز نخبه

جذبه سرمایه

سفر داخلی

وبسایت

برتر

طراحی سایت

علوم پزشکی

دانش محور

کار زندگی

علم روز

دارو درمان

خدمت سربازی

سرباز نخبه

جذبه سرمایه

سفر داخلی

آژانس سفری

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document